İletişim

İletişim-resmi
Adres:
Sahabiye Mah. Mete Cad
Konak Sok Pınar Apt.No:16-B /
KOCASİNAN
kayseri
e-Posta:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Telefon:
0539 988 0229
Cep Telefonu:
0535 551 0537

Ek Bilgi

Ek Bilgi:

Dursun Evden Eve Nakliyat

Dursun evden eve taşıma, 2000 yılından şehirler arası evden eve taşımacılık sektöründe bu yana evden eve nakliyat sektöründe, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktalar.Ama biz işimizin ciddiyetini her zaman anlamış olmaktayız.Biz dursun şehirler arası evden eve nakliyat olarak kayseri ,kocasinan ,ve dahada fazlası olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.kocinan sakinlerine en iyi hizmetide sunmak isteriz.

firmamız uzun yıllardır sigortalı,marangozlu,tesisatçısı ve uzman kadrosuyla müşterilerine kaliteli  bir hizmet sunabilmek  için yeniliklere daima açık olup en son teknoloji ile donatılmış araç ve malzemelere sahiptir,

Dursun şehirler arsı evden eve nakliye olarak eşyalarınızı geniş kapsamlı sigortayla güvence altına alıp sonradan oluşabilecek sorun ve sıkıntıların önüne geçmiş oluyor ve böylece evdenevenakliyatciler.net firmamızı tercih eden kişi veya kuruluşlar maddi ve manevi hiçbir kayıp vermeden ev,ofis gibi yaşam alanlarının taşımasını gerçekleştirmiş olur.

Olmazsa olmazlardan Paketleme - evdenevenakliyatciler.net

evdenevenakliyatciler.net Dursun evden eve nakliyat, olrak Daha güzel ve kaliteli bir  nakliyat için olmazsa olmazlardan eşyanın paketli,ambalajlı bir halde taşınmasıdr.İşte bu konuda bizlere kesinlikle güvenebilirsiniz.Çünkü bizler Bediroğlu evden eve nakliyat olarak bu işe yıllarımızı vermiş bu yoldan sapmamışızdır. evdenevenakliyatciler.net Bütün eşyalarınız deneyimli elemanlarımız tarafından monte de-monte yapılarak teker teker paketlenip ambalajlanır.Ve bu işlem sonunda eşyalarınız daha sağlam ve güvenli bir şekilde taşınmaya başlanır.

Sahabiye Mah. Mete Cad
Konak Sok Pınar Apt.No:16-B / 
KOCASİNAN
KAYSERİ
e-Posta:
dursunevdeneve@hotmail.com
Telefon:
0535 551 0537
Cep Telefonu:
0539 988 0229
http://www.dursunevdenevenakliyat.com/