İletişim

İletişim-resmi
Adres:
Sahabiye Mah. Mete Cad
Konak Sok Pınar Apt.No:16-B /
KOCASİNAN
KAYSERİ
e-Posta:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Telefon:
0535 551 0537
Cep Telefonu:
0539 988 0229

Ek Bilgi

Ek Bilgi:

Dursun Evden Eve Nakliyat

güvenli evden eve taşıma firmaları,Evden Eve Nakliyat Evden eve nakliyat sektöründe derin bir boşluğun olduğunu fark eden firmamız, şehirler arası evden eve nakliyat, kaliteli ve ekonomik taşıma sloganıyla nakliyat sektörüne adım attı. Amacımız iyi ve sorunsuz ev taşıma hizmeti sunarak, insanların özlem duyduğu ev taşıma taleplerini karşılamaktır. Kurumsal evden eve nakliyat şirketleri içinde ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti sunan profesyonel nakliye firmasıyız. Bizimle

Paketleme

Uluslararası Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Taşıma

Dursun Evden Eve Nakliyat merkez kayseri olarak kurulan uzun zamandır sektörde hizmet veren eski firma olarak başta gelmekte beraber bu hizmete bir çok başarıya imza atmış lider kuruluşlardandır Nakliyat Şirketimiz ile en kaliteli ve profesyonel hizmet tamamı ile uzman kadro ekiplerimiz taşıma işlerinizi gerçekleştiriyoruz doğal olarak insanlar için taşıma nakliye hizmetine ihtiyaç duyan bu sektörde yasal olan olmayan nakliye firmaların faliyet vermek için haklı haksız bir çok rekabete girmesine neden olmuştur Ben nakliyeciyim deyip karşınıza kurum veya şahıslara lütfen itibar etmeyin kesinlikle belgelerini istemek çekinmeyin .