İletişim

İletişim-resmi
Adres:
Sahabiye Mah. Mete Cad
Konak Sok Pınar Apt.No:16-B /
KOCASİNAN,
KAYSERİ
e-Posta:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Telefon:
0539 988 0229
Cep Telefonu:
0535 551 0537

Ek Bilgi

Ek Bilgi:

Dursun evden eve nakliyat

Dursun Evden Eve Nakliyat türkiye nın 81 il ve ilçe evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz  vermekteyiz.

Dursun Evden Eve Nakliyat kurulduğu günden bu yana tüm müşterileri mükemmel hizmet sunmak amacındadır. evden eve nakliyat sektöründe vatandaşların eşyalarını korumak ve onların bu alanda düzgün hizmet alabilmelerini sağlamakla yükümlüyüz. Nakliyat olarak evden eve nakliyat sektöründe tum türkiye il ve ilçe evden eve nakliyat hizmeti  vermekteyiz’ başarılı çalışmalar yaptığımız gibi evden eve nakliyat olaraktade %100 müşteri memnuniyeti için çalışmalarıma devam ediyoruz.  

Evden eve nakliyat, dünyada kişiden kişiye zamanlama olarak değişen bir ihtiyaç durumudur. Kimi insan yılda bir kimi insan 5 yılda bir kimisi ise 10 yılda bir evini değiştirir. Yeni bir ev alan yada yeni bir kiralık eve geçen insanlar olur. Ev taşımacılığı denildiğinde de akla gelen evin içindeki eşyalar olduğu için bunları düzenli, profesyonelce kırmadan dökmeden taşıyabilen şirketleri isteriz. Geçmişte at arabaları ile yapılıp daha sonra kamyonet ve kamyonlar ile geliştirilerek taşımacılık hizmetleri hızla tüm dünyaya yayılmıştır.