İletişim

İletişim-resmi
Adres:
Kılıçaslan Mahllesi Molla Sokak

Gül ap 34/B
kayseri
KAYSERİ
e-Posta:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Telefon:
0536 311 7259
Cep Telefonu:
0554 530 97 48

Ek Bilgi

Ek Bilgi:

Emniyet Evden Eve Nakliyat

Emniyet evden eve nakliyat ,kayseri den tum türkiye, 81 il ve ilçe Çeyrek asırlık deneyim, şehirler arası evden eve taşıma hizmeti sunyor  güçlü ekip, doğru zamanda, doğru planlama ile en etkin taşımacılık hizmetini vermekteyiz.

Kayseri Emniyet evden eve taşımacılık, şehirler arası evden eve nakliyat, Türkiye'nin öncü nakliyat firmalarından olup 2000 yılında kayseri'da kurulmuştur. Kurulduğu yılda sadece 1 araç ile nakliyat işine başlayan firmamız 2016 yılında araç filosunu 10 araca kadar çıkartmıştır.

Kayseri evden eve Nakliyat, olarak eğitimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat sizler için çalışarak Türkiye'nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmeti, ofis taşıma hizmeti, arşivlerinizin taşınması, yüksek binalar için asansörlü nakliyat hizmeti, yüksek güvenlik ile banka taşımacılığı hizmeti, fuarlara stant ve eşya taşınması, hastane ekipmanlarının taşınması ve hastane taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Kayseri evden eve nakliyat sektöründe Tüm bu hizmetleri sizlere sağlarken uzun yıllar piyasada bulunmamızdaki güven, şehirler arası evden eve nakliyat, eşyalarınızı , kendi eşyamız gibi taşımamız ve bulunduğunuz bölgeye gelip ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman bizi seçmenizdeki sebepler olmuştur.