İletişim

İletişim-resmi
Adres:
Kılıçaslan Mahllesi Molla Sokak
Melilgazi
KAYSERİ
e-Posta:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Telefon:
0536 311 72 59
Cep Telefonu:
0554 530 97 48

Ek Bilgi

Ek Bilgi:

Emniyet Evden Eve Taşıma

Emniyet nakliyat ile şehirler arası evden eve taşıma şirketleri, Evden eve nakliye hizmetinde en önemli noktalardan bir tanesi de Şehirler arası evden eve nakliyat, konusudur. Emniyet Nakliyat, eşyalarınızı uygun bir aracle şehirler arası evden eve taşıma istediğiniz süre içinde ve eşyalarınızı sigorta güvencesiyle garanti altına alacaktır. 

Evden eve nakliye işlemi sadece eşyaları taşımakla kalmamaktadır, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Emniyet evden eve nakliyat yeni evinizde de eşyalarınızın yerleşimine yardım etmektedir. Fakat avize  takılması, çanak anten bağlanması gibi ekstra işlemler tarafımızca gerçekleştirilmemektedir.

Bütün dünya da taşınmak zor bir iştir. Bu yalnızca uzun formaliteler ve işlemler gerektiren bir iş değil aynı zamanda özel ve dikkatli bir paketleme gerektiren bir olaydır.

Emniyet Evden Eve Nakliyat merkez kayseri olarak kurulan uzun zamandır sektörde hizmet veren eski firma olarak başta gelmekte beraber bu hizmete bir çok başarıya imza atmış lider kuruluşlardandır Nakliyat Şirketimiz ile en kaliteli ve profesyonel hizmet tamamı ile uzman kadro ekiplerimiz taşıma işlerinizi gerçekleştiriyoruz doğal olarak insanlar için taşıma nakliye hizmetine ihtiyaç duyan bu sektörde yasal olan olmayan nakliye firmaların faliyet vermek için haklı haksız bir çok rekabete girmesine neden olmuştur Ben nakliyeciyim deyip karşınıza kurum veya şahıslara lütfen itibar etmeyin kesinlikle belgelerini istemek çekinmeyin .