Kayseri Evden Eve Nakliyat

Evden eve Taşıma firmaları arasında en iyi firma olan evdenevenakliyatciler.net ile sizinde eviniz kaliteli ve firmalar sizin adınıza seçerek ve ucuz fiyatlara taşınsın.

Ev Taşıma seçerken dikkat!

Evden eve nakliyat seçerken dikkat!
Nakliye firmaların sunmuş olduğu hizmetleri bütün firmalar söylemektedir.Ancak bu hizmetleri yerine getiren çok az firma bulunmaktadır.Eşyalarınızı taşıtırken dikkat etmeniz gereken noktalar :Nakliye firmasının güvenilir ve hizmet sunması içinyetki belgeri olan K3 belgesine bakınız.Firma ile sözleşme şartları olan belgeyi mutlaka alın ve eşyalarınızın sigorta policesinin örnegini isteyiniz.Firmaya ait elemanların iş konusunda uzman olup olmadıklarını anlamız için çevrenizde taşınan insalara sorun.Firma ile ilgili internet üzerinden araştırma yapın. Nakliye firmasının eşyalarınızı paketlenmesinde kullandığı ürünlerin kalitesini sorun.Ödemenin tamamını peşin yapmayın.Eşyalarınız korsan nakliye için değeri yoktur ancak firmamız bütün eşyalarınıza sizden daha çok önemser ve özenle taşır.

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

  • En son paketlenecek 11 şey
  • ızda hemen elinizin altında içme suyu ve bardak bulunması şarttır.
  • Atıştırmalık, sandwich. Taşınma sırasında yemek hazırlama şansı olmayacağından
  • Taşınma sırasında elinizin altında olmasını isteyeceğiniz şeyler
  • Elektrik kabloları, piller. Bugünlerde neredeyse kullandığımız… Continue reading

Evdenevenakliyatciler.net Kayıtlı Olan Firmalar Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve taşıma

.Evden eve nakliyat sektöründe faaliyet göstermekte olan firmalarımız alanında çıkan yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. evdenevenakliyatciler.net kayıtlı olan firmalar asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyalarınız… Continue reading