Müşterilerimizin Arasına Katılın

Sizde Mutlu Müşterilerimizin Arasına Katılın
 
Ocak 2015 yılında yayın hayatına başlayan evdenevenakliyatciler.net üzerinden bir çok evden eve nakliyat işi gerçekleştirildi. Her geçen gün kendini geliştiren ve yenilenen evden eve nakliyatcilar firmaları, sizlere daha iyi bir taşınma deneyimi yaşatmak için çalışıyor. İşte müşterilerimizin memnuniyet istatistikleri.

evdenevenakliyatciler.net’ tan aldığı evden eve nakliyat hizmetinden çok memnun olanların oranı 85%, aldığı hizmeti makul bulanların oranı 15%, hiç memnun olmayanların oranı 10% olarak gerçekleşmiştir
 
Hâlbuki şimdi nakliyat konusunda çok güzel olumlu gelişmeler oldu. Nakliye konusunda en iyi firmalardan biri olan Evden eve nakliyat hizmetinde, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Son derece gelişmiş paketleme kâğıtları ile eşyaları sarmaktadırlar. Bu paketleme kâğıtları kalın, yırtılmayan ve su geçirmeyen kaliteli malzemelerdir.
Bunun dışında asansör sistemi de bulunan Evden Eve nakliyatla eşyalarınız montajı bozulmadan komple yukarı taşınabilmektedir. Taşıyan işçiler açısından büyük kolaylık. Yorulmadan montaj işi ile uğraşmadan eşyaları taşıyabiliyorlar.
Son derece modern taşıma sistemleri kullanan Evden eve nakliyat tekstilden, sanayiye, okuldan, ev eşyalarına kadar her konuda taşıma işi gerçekleştirilmektedir. Yenilik, kalite anlayışı sayesinde lider firma konumundadır. Eşyalarınız zaar görsün istemiyorsanız kesinlikle tercih edeceğiniz bir firmadır.
Evden eve nakliyat’da ve yürkiyenın 81 il ve ilçelerinde Verdigimiz Hizmetler Kısaca Şöyledir.

 Evden Eve Nakliyat
 Büro, ofis işyeri ve Taşıması
 Fuar, Yazlık, Villa Taşıması
 Şehiriçi Taşımacılık
 Şehirlerarası Taşımacılık
 Parsiyel (parça) yük Taşımacılığı
 Eşya Amblajlama
 Montaj DeMontaj
 Fabrika ve Depo Taşıması

Taşıma için kutuları paketlemeyle ilgili ipuçları

Taşımak üzere paketleme kutuları basit bir görev gibi görünebilir ancak başarılı bir taşıma için doğru ve yanlış bir yol vardır. Bir kutu doğru şekilde paketlendiğinde, eşyalarınızın hiçbir eşyanın kırılmadığından veya nakliye esnasında hasar görmediğinden emin olmak için koruyacaktır.

Taşıma için paketleme kutuları: En iyi… Continue reading

Nakliyat Firmaları Hakkında Bilgiler..?

  • Evden eve nakliyat firmaları seçimi titizlikle yapılmalıdır. Nakliyat Firmasının paketleme sistemini, paketleme yaparken kullandığı malzemeleri, kamyonları ve elemanları inceleyiniz. Nakliyat firmasının önceden yapmış olduğu işler hakkında bilgi alın. Evden eve nakliyat firmaları seçiminde komşularınızın ve tanıdıklarınızın firma hakkındaki uyarılarını dikkate alın.

Evdevn eve nakliyat firmasının, nakliyat… Continue reading

Taşınma planı

Tüm taşınma sürecini planlayarak taşınma stresini azaltın.

Şehirler arası Evden eve nakliyat gerçekten zor ve stresli bir iştir. Bu süreci en az stres ile atlatmanız için iyi bir evden eve nakliyat Planı hazırlamanız ilk işiniz olmalı. Hangi gün ne yapılacağı yazılı olan taşınma planınızı gün içinde sürekli görebileceğiniz… Continue reading

En avantajlı teklifi seç

Ev Taşıma Firmaların Nakliyat Platformu Evdenevenakliyatciler.net  postalında bulunan firmaları avantajların biride Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlaması yapılırken kamyonun gidişte dolu dönüşte boş olacağı varsayılarak dönüş maliyeti de fiyata dâhil edilmektedir. Ev Taşıma Firmaların Nakliyat Platformu n da  iş modelinin gereği olarak her gidişi… Continue reading