Sıkça Sorulan Sorular

Taşıma masraflarınızı azaltmak için nasıl bir Taşıma
Taşınır tarihinizle esnek olunuz: Hareket eden tarih ve zamanlarınızda esnek olmanız durumunda , genellikle daha ucuz hareketli masraflar elde edebilirsiniz. Kural olarak, mümkünse ayın ilk veya son ayı yerine ayın ortasında taşınmayı deneyin. 
Daha az popüler bir saatte rezervasyon yaptırarak, taşıma masraflarınızdan tasarruf etme şansınız yüksektir. Bir hafta sonundan ziyade bir hafta içi hareket etmek de önemli derecede daha ucuzdur. 
İstediğiniz şehirler arası evden eve nakliyat , tarihini güvence altına almak için altı hafta önceden hareketli bir hizmet rezervasyonu önerilir.
Kendi kutularınızı toplayın: Yapmanız gereken hareketli bir hizmete ne kadar fazla gereksinim duyarsanız, toplam taşıma masraflarınız o kadar artar. Tüm kutularınızı paketlemek ve aracınızı sizin için yüklemek için hareket eden bir şirketi işe alırsanız, hareketli giderleriniz daha yüksek olur. 
Bununla birlikte, kullanılmış kutuları ve paketleme malzemeleri satın alıp evinizi kendiniz paketlerseniz, hareketli bütçenizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz.
Eski eşyalardan kurtulun: Yükünüzü hafifletmek, hareketli masrafları azaltmanıza yardımcı olacaktır. Geçen yılda kullanmadığınız kıyafetlerden ve diğer öğelerden kurtulun. 
Sevkıyat dükkanlarında değerli eşyalar satıyorsanız veya bir garaj satışı yapıyorsanız, aslında hareketli bütçenize koymak için para kazanabilirsiniz.
Aracınızın yükünü en üst düzeye çıkarın: Şehri aşan yeni evinize veya başka bir ülkeye gidiyorsanız, aracınızı mümkün olduğunca yükleyerek tasarruf edebilirsiniz. 
Hareketli servisiniz için lambalar ve saatler gibi rasgele eşyalar bırakmak yerine, taşıyıcıları daha büyük mobilya malzemeleri yüklemek için daha fazla alana sahip olacak şekilde kendiniz taşıyın.

Paketleme malzemelerini 6 hafta önceden toplayın. En az güçlükle evi hareket ettirmek için, toplama ambalaj malzemeleri başlayın. 

Taşınma gününde kutuların bitmesinden daha kötü bir şey yok. Hareket eden bir tedarik şirketinden tüm ambalaj malzemelerini satın alabilirsiniz veya süpermarketlerden, içki mağazalarından ve perakende satış mağazalarından kutu toplayarak tasarruf edebilirsiniz.

Seyahatle ilgili düzenlemeleri 6 hafta önceden yaptırın. Ülke genelinde eve taşınıyorsanız, mümkün olan en kısa sürede geçici konaklama, uçuş ve muhtemelen araba kiralama da yapmanız gerekebilir. 

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

×
Hemen 5 Adet Teklif almak İster misiniz?