Şehirler Arasına Evden Eve Nakliyat Nasıl TaşınmaLı

Şehirler Arasına Evden Eve Nakliyat Nasıl TaşınmaLı

Evdenevenakliyatciler.net Türkiye’nin kaliteli evden eve nakliyat firmaları.. Kaliteli evden eve nakliyat olma özelliğinin yanında katma değerli İnternet servisleri sunarak evden eve taşıma alanında Türkiye’nin lider firmaları haline gelmiştir. 

Evden Eve taşımacılıkta en önemli aşamalardan birisi eşyaların. Şehirler Arası evden eve nakliyat , Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Fiyat Değerlendirilmesi Nasıl Yapılmaktadır?

Evden eve nakliyat ücretleri hesaplanırken değerlendirilen parametreler evinizin büyüklüğü (hacmi), gideceği mesafe ve calışacak personel sayısıdır. Evinizin büyüklüğü yani eşyanızın hacmi ilk olarak eşyanızı taşıyacak olan araç ve ya araçların sayısını ve büyüklüğünü, ikinci olarak da bu eşyayı taşımak için gerekli olacak personel sayısını belirler. Personel sayısını belirleyen bir diğer faktör de eşyanın taşınırken inip çıkacağı kat sayısıdır. Araç ve ya araçların harcayacağı yakıt ve taşıma yapacak personelin ücreti toplanarak nakliyat fiyatınız hesaplanır.

Şehirler Arasına Taşınmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Şehirler Arasına Taşınmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Taşınacağınız il hakkında ön bilgi edinin (uzaklık kaç km, yol durumu vs.) 

Taşınma tarihinizi uygun olduğunuz bir güne almayı ya da önceden belirlemeyi unutmayınız. 

Şehirlerarası nakliyat fiyatları hakkında ön araştırma yapmayı ihmal etmeyin 

Şehirlerarasına taşımaya hangi firma ile yapacağınıza karar verdikten sonra ücretsiz expertiz servisinden faydalanmak için talepte bulunun 

Evinize gelen experden mutlaka taşıma sözleşmesi ve sigortasını talep ediniz. 

Taşınmaya karar vermeden önce firmalar hakkında ön araştırma yapılması önem arz etmektedir. İhmal etmemenizde fayda vardır. 

yan Şehirlerarası evden eve nakliyat araştırmalarınızı bu maddeler doğrultusunda uygulamaya koyduğunuz sürece siz de göreceksiniz ki yeni şehir ve evinize daha güvenli ve kaliteli bir şekilde taşınacaksınız. 

 

Şehirlerarası Taşıma insanların en çok şikâyet ettiği durum 

Şehirlerarası evden eve taşınan insanların en çok şikâyet ettiği durum taşıma sürecinde anlaştığı firmanın yerine taşımaya başka bir firmanın hizmet gerçekleştirmesidir. İnsanların en çok mağdur edildiği bu duruma yol açan etmenlerin ilki evini taşıyacak kişinin çok düşük fiyatlar istemesi gelmektedir. Bazı firmaların yetkilileri gelen müşterisini kaçırmamak adına istenilen nakliye fiyatını kabul eder, anlaşma sağladıktan sonra müşterisinin gitmek istediği yönde giden boş nakliye aracı arar, eğer bulursa bir miktar komisyon alarak işi devredip aradan çıkar.

 

 Taşınacak nihai tüketici taşıma günü kapısında daha önce hiç konuşmadığı ve taşınmanın tüm detaylarını bilmeyen bir nakliye firması ile karşı kalabilmektedir. Artık yapılacak iki şey vardır ya kadere razı olup gelen firma ile taşınacak yâda taşınmayı erteleyecektir. Kapıya gelen firmayı gönderebilmek de ayrı bir yetenek ister. Size ucuz fiyat veren firmanın gideceğiniz yönde bir araç bulmama ihtimali de hayli yüksektir. Bu durumda aracım bozuldu, yarın geliyorum gibi bahanelerle sizi birkaç gün bekletilir veya taşımadan vazgeçtiğini size bildirir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için rastgele firma olsun yeter ki ucuz olsun mantığından uzak durmanızı öneririz.